Dzień dobry!
Nazywam się Aleksandra Wójcicka i jestem adwokatem.
Dziękuję za zainteresowanie stroną mojej kancelarii.
 

Po wielu latach pracy wiem to, czego na studiach prawniczych nikt nie uczy, a mianowicie, że mój zawód wymaga ode mnie nie tylko rozumienia przepisów, ale przede wszystkim rozumienia ludzi.
Do wszystkich spraw, z którymi się Państwo do mnie zwracają, podchodzę indywidualnie oraz rzetelnie.
Rozumiem, że koniecznym warunkiem dobrej współpracy jest zaufanie, którym mnie Państwo obdarzacie. Rozumiem również to, że rozpoczęcie sporu sądowego czy sama wizyta u adwokata to niejednokrotnie duży stres.
Mając powyższe na uwadze, w trakcie rozmowy staram się odpowiedzieć na każde pytanie w sposób przystępny i wyczerpujący, ponieważ zależy mi, żeby mieli Państwo pełną informację na temat zagadnienia, które omawiamy.

Jestem absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz następujących kierunków studiów podyplomowych:
• Prawo Unii Europejskiej (Uniwersytet Warszawski)
• Prawo dowodowe (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie)
• Przestępczość gospodarcza i skarbowa (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie).
Ukończyłam aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.
Zdobyłam uprawnienia do wykonywania zawodu mediatora sądowego.
Regularnie uczestniczę w szkoleniach, poszerzając zarówno wiedzę jak i umiejętności miękkie.
Mam doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu prawa cywilnego, procedury cywilnej, prawa handlowego i gospodarczego.

Od 2011r. prowadzę własną kancelarię adwokacką, w ramach której zajmuję się świadczeniem usług prawnych na rzecz klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców (również jako prawnik wewnętrzny), a także innych uczestników obrotu gospodarczego.
Szczególne miejsce w mojej praktyce zajmuje prawo pracy, jako że przez pierwsze lata mojej pracy bardzo intensywnie zajmowałam się właśnie tą dziedziną, doradzając zarówno pracodawcom jak i pracownikom.